Image

Firma Hakkında

Firmamız Bursa’da 40 yıldır Endüstriyel Soğutma sektöründe hizmet veren bir kuruluştur.İlk kuruluşunda KAYA TİCARET olarak hizmet veren firmamız 1994 yılında itibaren AN.KAYA SOĞUTMA SAN. VE TİC. LTD .ŞTİ. adıyla Hizmetine devam etmektedir. Firmamız soğutma sektörünün en eski firmalarından olup Marmara Bölgesi’nde ileri gelen kuruşların da işlerini yapmaktadır. Uzman ve dinamik personelleriyle profesyonel hizmet sunan firmamız kurmuş olduğu tesislerde, bakımlarda ve imalatlarında göstermiş olduğu özeni, sonradan doğan sorunları çözmekteki başarısıyla da göstermektedir. Firmamız müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Bu sebeple Firmamız hizmette saat ve sınır tanımamaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı hedefleyen firmamız gelişime açık ve yenilikçi politikasıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Firmamız Müşterilerimize en uygun teknik çözümleri bulmak için danışmanlık hizmeti vermektedir.

TAAHHÜT ve PROJE İŞLERİ

Firmamız, müşterilerimizin endüstriyel soğutma ve soğuk hava depoları vb. işleri ile ilgili anahtar teslim taahhüt işlerini yapar (elektrik-inşaat-panel-ısıtma-soğutma-havalandırma-izolasyon). Firmamız, taahhüt ettiği işlerin projelerini hazırlar ve en uygun şekilde planlar. 

TAAHHÜT ve PROJE İŞLERİ

Firmamızın kendi kurmuş olduğu tesisler ve imal etmiş olduğu soğutma gruplarının bakım ve servis işlerini yapar. Fabrikalar da endüstriyel soğutma konusunda yıllık bakım ve servis sözleşmeleri imzalar ve en iyi hizmetleri müşterilerine sunar. Hizmeti verdiği müşterilerine 7/24 sınırsız ve kesintisiz hizmet sunar.

Soğuk depolar için gereken çeşitli boyutlardaki paneller uluslararası standartlarda üretilmekte ve hizmete sunulmaktadır. Duvar, tavan ve zemin panelleri 60,80,100,1250,150,180,200 mm. Eninde ve isteğe bağlı olarak 12 metre boya kadar üretebilmektedir.

DUVAR VE TAVAN PANELLERİ

Duvar ve tavan panellerinin her iki yüzeyinde bulunan 0.50mm. Kalınlığında ki iki sac isteğe ve kullanın alanına bağlı olarak Cr-Ni, PVC, galvaniz ve polyester olarak üretilebilmektedir. Her iki yüzey arasına 38-42 kg/m3 yoğunluğuna sahip poliüretan enjekte edilmektedir.

ZEMİN PANELLERİ

Zemin panellerinin iç yüzeyi 9mm. Kalınlığında, kontrplak üzerine özel teknikle yapıştırılmış ve kaymayı önleyici form verilmiş 0,50 mm. Kalınlığında sac veya yüzey katmanları orijinal huş ağacından, kaymayan, nem tutmayan, hijyenik ve pratik , bakımı kolay üst tarafı koyu kahverengi, altıgen dokulu 240 gr/m2 yoğunluğunda, fenolik reçine laminant kaplı plywood dış yüzeyi ise,0,50 mm. Kalınlıkta sıcak daldırma galvaniz sacdır. Zemin panelleri 3.000 kg/m2 yük taşıma kapasitesine sahiptir. Zemin panelleri isteğe bağlı olarak paslanmaz, pvc ve plywood olarak üretilmektedir.

PANELLERİN KİLİT SİSTEMLERİ

Paneller, özel tasarlanmış kilit sistemi ile birbirine bağlanır. Kilit sistemi, panellerin yapılarının bozulmadan monte / demonte edilebilmesini sağlar. Bu durum ise istenildiği zaman ekleme veya çıkarma olanağı sağlar ve panellerin yapılarını sağlamlaştırır.

PANEL SOĞUK ODA KAPILARI

Soğuk odalarda panel kalınlarına göre sürgülü ve menteşeli kapılar kullanılmaktadır. Menteşeli soğuk depo kapılarının kasa ve kanat kalınlığı, kullanılan panel kalınlığı ile aynıdır. Yüzeyler, panel yüzeyler ile aynı olarak veya isteğe göre farklı üretilebilmektedir. Kapılar poliüretan dolguludur. Gıda Tüzüğü’ne uygun olarak kapılarda kullanılan conta ile bakteri üretmeyen sızdırmazlık sağlanır. Kullanım yerine göre kapı süpürgeli veya eşikli olarak üretilir. Kasa birleşim detayı duvar panelleri ile aynı tipte, panelde montajlı ya da duvara montajlı olarak yapılmaktadır. Tüm kilit ve menteşe aksamları ithaldir. Menteşeler yükselen tiptedir. Kapının iç kısmında bulunan acil çıkış kolu, kapının dışarıdan kilitli olması halinde bile içeriden açılmasını sağlar. Donmuş muhafaza odası kapılarının kasasında alüminyum kanal içerisinde yapışmayı önlemek amacıyla rezistans kablosu kullanılmıştır.

Kalite Politikamız

Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,
İş süreçlerimizin özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,
Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,
Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi,
Image

Firmamız ihtiyaç ve kapasiteye uygun olarak soğutma cihazlarını üretir.

Merkezi Sistem Soğutma Grupları : özellikle market, süper market, hipermarket , ve birden fazla soğutma bölgesinin bulunduğu tüm ticari ve endüstriyel soğutma uygulamalarındaki soğutma ihtiyaçlarının karşılanması için tasarlanıp üretilmiş cihazlardır. Özellikle tasarruf sağladığı için tercih edilmektedir.Kaliteli ürünlerimizden ve hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.